Daňové poradenství

Společnosti jsou ve své činnosti stále více ovlivňovány daňovými regulacemi, k optimalizaci jejich dopadu na firmu proto vyžadují specifické a průběžné poradenství.

Díky zkušenostem a zázemí silné sítě dokáží daňoví odborníci Mazars každému klientovi nejlépe vysvětlit místní aspekty i aspekty v oblasti mezinárodního zdanění a jejich dopady a pomoci je implementovat v praxi, samozřejmě s přihlédnutím ke strategickým úkolům dané společnosti.

Mazars vám pro podporu vašich aktivit poskytne daňové služby v oblastech:

  • Compliance (daňová přiznání, přihlášení k dani, vrácení DPH, intrastat reporting, ...)
  • Daň z příjmů fyzických osob (sociální zabezpečení a zdravotní pojištění, mezinárodní pracovní smlouvy, akciové plány pro zaměstnance, imigrace, ...)
  • Daň z příjmů právnických osob (strategické plánování daní, převodní ceny, převody nemovitostí, investiční pobídky a fondy EU, ...)
  • Daňové poradenství (konzultace, služby při restrukturalizaci firem, lokální i mezinárodní optimalizace, daňová školení a semináře na míru, ...)
  • Nepřímé daně (mezinárodní optimaliazce DPH, spotřební daně, plánování DPH, cla, ...)
  • Revize (daňové due diligence, daňové audity, ...)
  • Zastupování a vedení sporu (pomoc při daňových kontrolách, jednání s finančními úřady, daňové spory, ...)

Chcete se dozvědět víc?

Zajímá Vás ...

Optimalizace HR nákladů

Náklady na odměňování zaměstnanců představují významnou položku v celkových nákladech firem. Kromě vlastních mezd, benefitů a dalších plnění se firmám může prodražit také jejich správa – neefektivní HR procesy mohou zaměstnavatele výrazně zatížit.

Download pdf 903,75 kB

Vrácení DPH

Má vaše podnikání mezinárodní charakter? Vznikají vám běžně náklady v jiných členských státech, přestože tam nemáte provozovnu? Přepravujete zboží v rámci Evropské unie? Prezentuje se vaše společnost na různých veletrzích či výstavách v zahraničí?

Download pdf 797,63 kB