Financování

Zajistěte si financování nezbytné pro dosažení cílů.

Financování je cenným nástrojem každé ambiciózní firmy. Finance investované do projektů, akvizic nebo strategického vývoje vám pomohou nastartovat růst nebo posílí každodenní provozní kapitál.

Svět financí se stává stále komplexnější a nové finanční nástroje vznikají prakticky dennodenně. Naši odborníci na financování projektů vám poskytnou praktické a na míru šité poradenství, abyste mohli pochopit, zajistit a řídit financování, která budou vyhovovat vašemu podnikání a pomohou vám dosáhnout cílů.

Náš přístup

Společnost Mazars rozumí světu financí a je si plně vědoma, jakou důležitou roli hraje v podnikání. Poskytneme vám přístup založený na spolupráci, v rámci kterého mobilizujeme experty z různých oborů, sektorů a zemí, abychom vám zajistili tým na míru šitý vašim finančním potřebám.

Budeme s vámi úzce spolupracovat, abychom pochopili vaše požadavky a přístup, a poskytli vám poradenství šité na míru vaší podnikatelské strategii a způsobu práce. Možná chcete investovat na burze, refinancovat dluh, získat prostředky od investičních partnerů pro financování infrastrukturních projektů nebo získat ocenění před fúzí či akvizicí. Rádi vám poskytneme komplexní poradenství, abychom vám pomohli dosáhnout úspěšný výsledek.

Poskytujeme poradenství a celou škálu řešení pro financování. Mezi tato řešení patří:

Díky mezinárodní perspektivě a znalosti místního trhu se vždy zaměřujeme na řešení, které podpoří vaši podnikatelskou strategii a cíle.

Žádost o nabídku