Zdanění fyzických osob

Na míru šité poradenství pro fyzické osoby - podnikatele, vlastníky firem a vysoce postavené manažery.

Naše specializovaná daňová expertiza a integrované mezinárodní partnerství nám umožňují poskytovat více než jen běžné poradenství v oblasti správy majetku či finančního plánování, které se obvykle nabízí vysokopříjmovým či majetným osobám. Pokud platíte daně ve více zemích, náš globální tým vám rád pomůže bez problémů vyřešit všechny vaše daňové povinnosti.

Náš přístup 

Dotyčné fyzické osoby často vlastní komplexní aktiva, která vyžadují specializované daňové poradenství. Spolupracujeme s podnikateli, vlastníky firem a vysoce postavenými manažery,  poskytujeme jim poradenství a podporu přizpůsobenou jejich hektickému životnímu stylu, a pomáháme dosáhnout vytyčených cílů.

Naší ambicí je budovat silné a trvanlivé vztahy založené na porozumění a přesvědčení, že každý klient je jedinečný.

Ve společnosti Mazars chceme řešit dvě výzvy. První je pomoc s daňovým plánováním: tvorba dlouhodobého personalizovaného plánu, který může dokonce zahrnovat i další generace. Do plánu můžeme zařadit očekávané i neočekávané události v životě a v podnikání. V rámci druhé výzvy pomáháme s realizací plánu: podpoříme vás při plnění daňových a dalších povinností ve více zemích a zajistíme úplný soulad s předpisy všech dotčených zemí, aby byla minimalizována rizika při případné kontrole ze strany úřadů.

Jako organizace, která má vlastní nadační Trust a která po celém světě podporuje mnohé dobročinné účely, chápeme také, že mnoho majetných klientů se chce odvděčit společnosti. Poradíme vám, jak na to, a jak při tom dosáhnout daňové efektivity a maximalizovat dopad.

Naše služby:

  • Návrhy vlastnických struktur,, včetně poradenství týkajícího se určení daňového rezidentství či daňového domicilu
  • Plánování týkající se správy a předávání majetku
  • Řešení sporů
  • Analýza a poradenství v oblasti správy financí
  • Zajištění plnění povinností stanovených daňovou legislativou, zejména podávání daňových přiznání
  • Poradenství v oblasti charitativní činnosti a filantropie

Žádost o nabídku