Správa účetních dokladů

Efektivní řešení správy dokumentů v souladu s lokálními předpisy

Jste zahlceni dokumenty a nevíte, co s nimi dělat? Nezvládnuté účetnictví, právní dokumenty, faktury a další dokumenty se mohou stát brzdou rozvoje a běžného fungování vašeho podnikání. Jak roste podnikání, roste i množství dokumentů a s tím i agenda související s jejich správou. Už jste někdy uvažovali o tom, že by se vám o ně postaral subdodavatel? Soustřeďte se na váš business a nechte správu vašich dokumentů na nás.

Správa dokumentů a záznamů musí probíhat v souladu s konkrétními právními předpisy dané země. Aniž byste o tom věděli, může snadno nastat riziko jejich nesouladu s lokálními předpisy a vy dostanete vysoké pokuty.

Náš přístup a řešení

Díky odborným znalostem společnosti Mazars v oblasti procesů a předpisů a spolupráci s profesionály v oblasti uchování dat budete těžit z efektivního a na míru šitého řešení pro správu dokumentů, které vám umožní:

  • Úsporu času. Administrativní práci provedou naše týmy. Naši odborníci vám pomohou najít správný způsob, jak chránit a třídit vaše obchodní dokumenty.
  • Dodržování předpisů. Buďte v souladu s jejich aktuálním zněním! Naše týmy pro vás vyvíjejí systém pro archivaci dokumentů a zásady jejich správy, stejně tak jako kontrolu jejich souladu s českými a mezinárodními právními předpisy.
  • Rychlé sledování a snadné vyhledávání jakýchkoliv dokumentů kdykoli. Jste schopni sledovat své dokumenty v reálném čase a rychle je vyhledat?
  • Ochrana před riziky ztráty přehledu o vašich dokumentech. Při hromadění agendy je snadné přijít o důležitou dokumentaci. Naše týmy vám umožňují sledovat vaše dokumenty, aniž byste s tím museli trávit více času.

O našem partnerovi

S více než 60 lety zkušeností vám náš partner v oblasti record management pomůže se zabezpečením vaší obchodní dokumentace a také s jejím ukládáním a ochranou proti vloupání a sabotáži. Stejně jako Mazars je i náš partner pro archivaci v souladu s normou ISO 9001 pro Systém Zabezpečování Kvality a jeho zaměstnanci podléhají přísným pravidlům o zachování obchodního tajemství.

Žádost o nabídku