Transakční poradenství

Podpora v klíčových momentech, které rozhodují o úspěchu vašeho podnikání.
Při podnikání se setkáváte s různými událostmi, které definují budoucnost vaší společnosti a její hodnotu. Možná plánujete fúzi, akvizici, potřebujete služby v oblasti oceňování či financování transakcí. Náš celosvětový tým expertů na finanční poradenství vám rád poradí. Náš tým má rozsáhlé zkušenosti s různými finančními výzvami, kterým čelíte a připraví vám na míru šité, praktické a technické poradenství, aby vás provedl těmito klíčovými momenty.

Naše služby

Transakce

Financování

Náš přístup

Chápeme, že každá událost je jedinečná. Liší se kontext, okolnosti a zainteresované strany, proto jsme přesvědčeni, že nejlepší služby vám poskytneme, pokud spojíme naše technické dovedností s důkladným pochopením vaší firmy a její situace.

Nabízíme širokou škálu služeb, přičemž náš přístup se vždy opírá o tři klíčové prvky:

  • Vytrvale se soustředíme na to, abychom vaší firmě pomohli maximalizovat hodnotu a dosáhnout vašich ambic a cílů.
  • Děláme maximum pro to, abychom pochopili vaši společnost a situaci, v níž se nacházíte, abychom zajistili osobní, pragmatický a produktivní přístup.
  • Poskytujeme praktické poradenství, abychom vám pomohli přijmout klíčové obchodní rozhodnutí s čistou hlavou a sebejistotou.

Na to potřebujeme zkušený a odborný tým. Mazars je jedinečným integrovaným celosvětovým partnerstvím, a díky tomu máme k dispozici široké globální týmy multidisciplinárních expertů, které jsou schopni vám poradit bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo kde chcete realizovat svůj projekt.

Naši lidé

Náš tým se skládá z více než 1000 zainteresovaných odborníků v 52 zemích, kteří pokrývají širokou škálu služeb v oblasti Financial advisory.

Jsme jedinečná integrovaná mezinárodní firma a naše týmy po celém světě dodržují stejné standardy kvality, projektové metodiky a technické normy, což znamená, že dodáváme konzistentní a komplexní služby všude tam, kde je právě potřebujete.

Žádost o nabídku

Transakce

Financování