Personalistika a mzdové účetnictví

Spolehlivá, škálovatelná a integrovaná řešení, která snižují náklady a zvyšují efektivitu.
Globální pracovní síla představuje výzvy, které vyžadují odborné znalosti lidských zdrojů a specializované procesy. Mzdová legislativa je velmi složitá oblast. S pravidly a zásadami, které se často mění, je zpracování mezd interně často nákladné a neefektivní. Náš tým specialistů nabízí flexibilní způsob správy vašich HR a mzdových požadavků po celém světě.

Náš přístup  

Outsourcing vašich HR a mzdových funkcí může zlepšit přesnost, efektivitu a zabezpečení. S odlišnými pravidly a předpisy v každé jurisdikci může být náročné spravovat tyto funkce na mezinárodní úrovni. Partnerství s námi vám umožní čerpat z předních světových odborných znalostí v oblasti financí a HR. Naši zkušení odborníci úzce spolupracují s klienty na zjednodušení procesů a zlepšení výkonu individuálními způsoby, které odpovídají jejich konkrétním situacím.

V Mazars jsou naše personální a mzdové služby navrženy tak, aby splňovaly požadavky společností, které hledají konzistentní a spolehlivé služby, které jsou škálovatelné a flexibilní. Uvědomujeme si, že moderní pracovní síla má nesčetné HR potřeby a především chce vědět, že budou placeny včas a přesně. Pomocí nejnovějších technologií a platforem pomáháme při zajišťování efektivních a automatizovaných mzdových a HR procesů.

Pokud pracujete s námi, těžíte z jediného kontaktního místa, které bude úzce spolupracovat s mezinárodním týmem odborníků a bude poskytovat služby podle vašich potřeb. 

Naše služby

 • Služby mzdového účetnictví, reporting a související odbornost;
 • Mezinárodní management mezd, operace kontrolované a reportované souhrnně (prostřednictvím PayWorld);
 • HR / mzdová integrace (software HRMS/HRIS to Payroll, prostřednictvím PayMap);
 • Mzdová/účetní integrace (Mzdový software ERP);
 • Služby mzdového poradenství (včetně pracovněprávních konzultací a procesu transformace mezd);
 • Poradenství v oblasti mobility zaměstnanců;
 • Mezinárodní mzdově specifické řízení projektů (přechod, integrace, transformace procesů, monitorování a obecná správa účtů).

Naše nástroje a řešení 

PayWorld, založený na Payzaar, poskytuje globální správu mzdového účetnictví na jedné platformě a umožňuje zjednodušené a standardizované mzdové operace.

PayWorld pomáhá společnostem:

 • Posílit provozní kontroly prostřednictvím řídicích panelů specifických pro mzdy a mzdové náklady;
 • Konsolidujte analytiku mzdových dat;
 • Zjednodušte integraci do HR a finančních systémů třetích stran;
 • Bezpečně si vyměňujte a ukládejte informace.

PayMapis je náš interní integrační systém, který propojuje vaše HRMS s naším mzdovým softwarem, automatizuje HR datové toky mzdových dat a digitalizuje jejich validace a konverzace.

Naši lidé

Naše zkušené týmy podporují klienty s lokálním a mezinárodním doplněním lidských zdrojů a mezd. Udržujeme komplexní a aktuální znalosti pracovněprávního a zaměstnaneckého práva, abychom zajistili, že vaše firma bude vašim zaměstnancům skutečně rozumět a dobře se o ně postará.

S globálním týmem personalistů a mzdových specialistů jsme schopni podporovat klienty s našimi vlastními lidmi, namísto outsourcingu od jiné firmy, ať už to potřebujete kdekoli na světě. Neustále rozvíjíme naši nabídku lidských zdrojů a zpracování mezd investováním do a rozvoje našich lidí, procesů a školení. To znamená, že dostáváte konzistentní služby od vysoce proškoleného a motivovaného týmu.

Žádost o nabídku

Our publications

Document

Mazars Informační karta - zaměstnanci a mzdy 2024