Studie ESG: Where are you on the journey?

Principy ESG, t.j. týkající se životního prostředí, společnosti a řízení, rostou v celosvětovém měřítku a stále více dominují diskusím v byznysu. Publikace "ESG: Where are you on the journey?" definuje příležitosti a způsoby pro firmy všech velikostí či sektorů, chtějí-li začít s přechodem na udržitelnější obchodní model.

Stáhnout studii

Naše studie se zabývá klíčovými postřehy lídrů firem z celého světa společně s komentáři od našich expertů na daný sektor, s cílem pomoci vám zorientovat se ve výzvách, které ESG nabízí a využít příležitostí do budoucna.

Sledujte pravidla a nařízení

Ať už se připravujete na transformaci, chcete zrychlit tempo, nebo se potřebujete soustředit na angažovanost, naše zpráva pokrývá celou řadu témat souvisejících s ESG. Najdete v ní nejnovější globální pravidla, která posouvají agendu udržitelnosti vpřed a také vliv těchto pravidel na firmy.

Porovnejte svůj pokrok

Zpráva také odkazuje na zjištění posledního Mazars C-suite barometru, který odhaluje, jak obchodní lídři upřednostňují ESG a co vnímají jako významné výzvy při implementaci. Pohledy našich globálních expertů rozdělené na tři sektory, které jsou v předstihu v oblasti ESG, vám mohou pomoci porovnat váš pokrok. Navíc geografické poznatky poskytují cenné lekce o tom, jak partneři řeší globální a lokální výzvy.

Přeměňte slova v činy

Posun v ESG od slov k činům vyžaduje otevřenost učit se znalostem, kterým můžete důvěřovat a změnit myšlení tak, aby byla udržitelnost centrem pozornosti. Zpráva nabízí vyššímu managementu soubor hlavních zásad pro upevnění jejich odhodlání a vnímání ESG jako obchodní příležitosti. Poskytnutím praktických tipů a klíčových poznatků zpráva povzbudí, podpoří a posune vaši ESG cestu vpřed.

Document

ESG: Where are you on the journey?