Účetnictví, účetní poradenství a outsourcing

Vrcholový management vaší společnosti spoléhá na odbornost a dostupnost zaměstnanců finančního oddělení, na nichž je při každodenním rozhodování o společnosti plně závislý. Díky outsourcingu účetnictví se můžete soustředit především na klíčové otázky vašich vlastních podnikatelských aktivit a starosti o účetní otázky přenechat týmu účetních poradců Mazars.

Důvod, proč je společnost Mazars často voleným partnerem pro zakázky typu administrativní zajištění chodu firmy, outsourcing účetnictví či poradenství pro management společnosti, je nejen naše znalost, jak interpretovat číselné hodnoty z účetnictví a znalost legislativního prostředí samotného, ale i osobní přístup ke každému našemu klientovi.

Díky našim odborným zkušenostem je tým účetních poradců Mazars schopen poskytnout ta nejlepší řešení pro všechny činnosti podnikání, od řešení běžných požadavků malé firmy na každodenní bázi, kompletní outsourcing až po dlouhodobé projekty pro velké společnosti.

Ať už jsou vaše dnešní i budoucí potřeby jakékoliv, Mazars má pro vás odpovídající řešení:

  • Dočasná účetní asistence (operativní náhrada účetního personálu, plynulé převzetí účetních povinností a funkcí, vysílání specialistů pro zajištění kontinuity služeb, poskytování speciálního týmu na míru, ...)
  • Konsolidace a reporting (výkaznictví, příprava finančních zpráv pro management společnosti, převedení účetní závěrky dle účetních standardů výkaznictví mateřské společnosti, konsolidace, ...)
  • Mzdové účetnictví a outsourcing
  • Outsourcing podnikových procesů - BPO (outsourcing vybraných nebo kompletních firemních procesů, např. řízení vztahů s dodavateli nebo zákazníky, ...)
  • Outsourcing účetnictví (zpracování podvojného účetnictví, pravidelný dohled nad účetnictvím, sestavení roční účetní závěrky, vykonávání ročních zákonných povinností, ...)
  • Účetní poradenství (studie proveditelnosti, podpora při přípravě obchodního plánu, jednání s bankami, kompletní účetní a poradenská podpora pro začínající společnosti, analýza, úprava a implementace nejvhodnější účetní struktury, kontrola implementace a správy interních procedur, ...)