Mazars ve zkratce

Mazars je mezinárodní auditorská, daňová a poradenská společnost, jejíž cílem je pomáhat svým klientům budovat a rozšiřovat jejich podnikání.

Od té doby, kdy si v roce 1945 Robert Mazars ve francouzském Rouenu založil účetní firmu, jsme ušli kus cesty. Společnost se ze skromných začátků vypracovala na mezinárodní firmu s více než 40 000 odborníky ve více než 90 zemích, včetně 16 000 působících v Mazars North America Alliance .

Mazars v datech a číslech

 

Audit patří více než 70 let k našim klíčovým službám. Doplňuje ho vyvážené portfolio poradenských, daňových a účetních služeb, což nám umožňuje uspokojit měnící se potřeby našich klientů. 

Rozsah našich služeb nám dovoluje poskytovat našim globálním i lokálním klientům služby po celém světě a zároveň si přitom zachováme osobní a individuální přístup. Vždy spolupracujeme jako jeden integrovaný mezinárodní tým. Díky tomu poskytujeme vysoce kvalitní služby šité na míru každému klientovi, bez ohledu na to, kde sídlí, a to na základě našich lokálních znalostí, povědomí o kultuře a mezinárodní perspektivy.

Náš provozní model je demokratický a transparentní, a to na interní i externí úrovni. Směřování společnosti Mazars udává představenstvo Skupiny , jehož členové jsou voleni každé čtyři roky. Představenstvo podporuje dozorčí rada, která kromě jiného, neustále zabezpečuje dodržování etických pravidel. 

Věříme, že odpovědná firma musí vytvářet společné hodnoty. Pomáhá nám v tom naše nezávislost, zájem o budoucnost našeho odvětví a rovnováha mezi udržitelností a ziskem, přičemž se neustále snažíme zanechat budoucím generacím prosperující a spravedlivou společnost.

Values 1600 per 500.jpg

Vedou nás naše hodnoty

Společnost Mazars se vždy drží hodnot našeho zakladatele, mezi které patří etika, odpovědnost a přesvědčení, že odborná preciznost je klíčem k úspěchu.

Přečtěte si více

Náš kodex chování

Kódex chování platí po celém světě a představuje morální kompas pro naše každodenní činnosti. Kodex jasně definuje, kdo jsme, co očekáváme od našich zaměstnanců a jejich komunikace s klienty, zainteresovanými stranami a komunitami.

Přečtěte si více
Code of conduct 1600 per 500.jpg