Mazars, alternativa v auditorských, účetních, daňových a poradenských službách v České republice

Společnost Mazars, poskytující služby v oblasti auditu, daňového poradenství, účetnictví a znalectví, v roce 2015 oslavila 20. výročí od svého založení v České republice.

Mazars dosáhl v České republice od roku 1995 významného růstu, v současné době je 7. největší auditorskou společností v České republice a zaměstnává přes 250 odborníků. V roce 2019 jsme obsadili 2. místo v soutěži Účetní firma roku 2019.

Mazars rozumí vašim specifickým problémům: naše mezinárodní organizace je díky kombinaci rozumné velikosti s odborností v daném sektoru schopna nejlépe vyhovovat vašim specifickým lokálním potřebám, ať již v České republice nebo v měřítku Evropské unie. Zaměřujeme se na poskytování služeb v dokonalé technické kvalitě, a také cítíme osobní odpovědnost navázat a udržet dlouhodobě kvalitní partnerské vztahy se všemi našimi klienty nad vlastní rámec smlouvy.

Díky inovativnímu a personalizovanému přístupu k různorodým očekáváním našich klientů, garanci spolehlivosti a uznávaným odborným znalostem dokáže Mazars v České republice nabízet širokou škálu poradenských a odborných služeb. Výsledkem kolektivní inteligence není jen pouhý součet přínosu jednotlivců, kteří se na nejvhodnějším řešení ve prospěch klientů podílejí. Díky vzájemnému propojení a využití potenciálu, informací, schopností a znalostí členů týmů Mazars ve specifickém prostředí tak vzniká specifická kvalita našich služeb a produktů.

Více o našich o produktech naleznete v sekci "Naše zkušenosti" .