Daňař a daňová firma roku 2017, 15.2.2018

Ve čtvrtek 15. února 2018 proběhlo vyhlášení osmého ročníku soutěže "Daňař a daňová firma roku". Společnost Mazars obsadila v prestižní kategorii "Nejžádanější zaměstnavatel v daních" skvělou druhou příčku.

Kromě druhého umístění v hlavní kategorii "Nejžádanější zaměstnavatel", daňová specialistka Mazars Julie Prokopová, která se zabývá oblastí daně z příjmu právnických osob, zvítězila s velkým náskokem v kategorii "Daňové naděje 2017". Uspěl i kolega Petr Drahoš, který obsadil druhé místo v jedné z hlavních individuálních kategorií "Daňař roku 2017 – Daň z přidané hodnoty". Vítězové byli vyhlášeni na slavnostním galavečeru v pražském hotelu International.

V soutěži Daňař & Daňová firma roku mohla veřejnost nominovat a hlasovat pro společnost z oblasti daní, kterou považuje za perspektivní, s dobrým zázemím a stabilním postavením na trhu. Společnost, pro kterou by chtěli pracovat či pracují. Druhé místo lze tedy považovat za velký úspěch a Mazars tímto navazuje na své vítězství z loňského roku. 

Daňová specialistka Mazars Julie Prokopová jako vítěz kategorie "Největší daňová naděje"