International Desks

Mnoho mezinárodních společností rozšiřuje své obchodní aktivity do nebo z České republiky.
Odborníci z Mazars International Desks jsou připraveni poskytnout stávajícím i novým klientům poradenské, auditorské, daňové a účetní služby prakticky kdekoliv ve světě.

Expat Desk

Česká legislativa je z hlediska pokrytí všech požadavků na řešení pobytu zahraničních pracovníků komplikovaná a často se mění. Proto Mazars vytvořil Expat Desk a umožnil tak na jednom místě, s jedním týmem vyřešit veškeré záležitosti a povinnosti týkající se pobytu zahraničních pracovníků v ČR a jejich zaměstnavatelů, stejně jako podnikatelů ze zahraničí nebo naopak českých pracovníků působících v zahraničí, zejména v oblastech daně z příjmů fyzických osob, sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění, imigrace a mnoha dalších.

UK / US Desk

Our UK and US desk is a direct link for companies doing business or considering developing their operations in the Czech Republic. Mazars Czech Republic provides existing and new clients with the highest quality services regarding any UK or US related issue with respect to the demanding regulatory frameworks from both countries.

Share