Události & partnerství

Níže najdete přehled plánovaných a již uskutečněných akcí a jiných důležitých událostí Mazars v České republice.

TOP ženy Česka 2016 - klubové setkání v Rudolfinu, 14.9.2016

Ve středu 14.9.2016 se uskutečnilo klubové setkání TOP ženy Česka 2016 v pražském Rudolfinu. Generální ředitel České filharmonie David Mareček (na fotografii vlevo) se ujal role průvodce. Přítomné hosty provedl prostory slavné koncertní síně a prohlídku zakončil na střeše Rudolfina. Následně se hosté odebrali na koncert souboru Kremerata Baltica, který v Rudolfinu vystupoval v rámci festivalu Dvořákova Praha.

Mazars CEE Business Forum 2016

Mazars Polsko letos hostilo konferenci na téma outsourcing v regionu střední a východní Evropy. Fóra se zúčastnili experti nejen z řad Mazars, ale také z řad finančních a výkonných ředitelů úspěšných společností regionu střední a východní Evropy.

Oslava francouzského státního svátku, 14.7.2016

Mazars byl tradičně partnerem oslav francouzského státního svátku, které se konaly dne 14. července 2016 za přítomnosti předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha a ministra zahraničních věcí Lubomíra Zaorálka v prostorách velvyslanectví Francie v Buquoyském paláci v Praze. Na snímcích oba s velvyslancem Francie Jeanem-Pierrem Asvazadourianem.

Česko-francouzské ekonomické fórum, 8.6.2016

Při příležitosti oslav 20 let Česko-francouzské obchodní komory se 8. června v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu ČR konalo Česko-francouzské ekonomické fórum na téma: "Průmysl, inovace, partnerství". Na fóru přednášel i partner oddělení účetnictví a outsourcingu Mazars Nicolas Candy. Mazars byl partnerem akce.

Share