Pavel Škraňka Vedoucí partner oddělení auditu

Pavel Škraňka

Pavel Škraňka pracuje v Mazars od roku 1998. Je vedoucím partnerem Mazars Audit se zaměřením na korporátní finanční poradenské služby.

Má rozsáhlou znalost českých a mezinárodních účetních standardů a praktické zkušenosti ve všech oblastech korporátních financí, včetně fúzí a akvizic. Jako partner s výrazným odborným zaměřením na skupinové audity a přeshraniční due diligence  odpovídá za zakázky nejdůležitějších klientů Mazars v České republice.

Pavel Škraňka se také zaměřuje na komplexní zakázky v oblasti interní kontroly, od implementace po testování interních procesů, a audity kontrolních procedur pro společnosti velké i střední velikosti. Realizuje také zakázky zaměřené na aplikaci a dodržování pravidel Sarbanes-Oxley, nastavení pravidel a procesů interního auditu a jejich zkvalitňování.

Je auditorem zapsaným u Komory auditorů České republiky, získal Diploma in IFRS (mezinárodní kvalifikace vytvořená ACCA), je certifikovaným interním auditorem (CIA) a také získal certifikaci CSOX. Pavel Škraňka hovoří česky, francouzsky a anglicky.

Chcete se dozvědět víc?

Stránky spojené s Pavel Škraňka