Tereza Köppelová a Petr Drahoš uspěli v soutěži Daňař roku, 18.2.2016

Poradenská společnost Mazars uspěla v šestém ročníku soutěže „ČSOB Daňař a daňová firma roku“. Její daňová poradkyně Tereza Köppelová se stala jednou ze tří vítězů v kategorii „Největší daňové naděje“ (soutěž pro daňové odborníky do 34 let). Kromě ní uspěl i daňový poradce Petr Drahoš, který jakožto jeden z odborníků s nejvíce hlasy, byl zvolen i do tzv. Daňové kanceláře snů (v kanceláři snů je 11 odborníků s největším počtem hlasů v kategoriích Největší daňové hvězdy a Největší daňové naděje). Tereza se specializuje na oblast zdanění fyzických osob, titul daňové naděje obhájila již podruhé za sebou. Petr se zabývá problematikou daně z přidané hodnoty a v soutěži „ČSOB daňař a daňová firma roku“, i on své loňské zařazení do Daňové kanceláře snů obhájil.

V prestižním klání daňových specialistů ze státní i komerční daňové sféry probíhala soutěž v celkem v osmi kategoriích – Nejžádanější zaměstnavatel v daních, Nejvstřícnější finanční úřad, Nejlepší lektor/ka v daních, Největší daňové hvězdy v jednotlivých oborech specializace, Největší daňové naděje, Daňová kancelář snů, Daňová osobnost roku a Daňový citrón. O vítězích rozhodovala laická i odborná veřejnost hlasováním prostřednictvím internetu, která zaslala více než 6500 hlasů 87 nominovaným daňovým specialistům.

„Tereza s Petrem jsou profesionálové ve svém oboru, jejichž kvality dokáží ocenit nejen naši klienti, ale dle výsledků soutěže i odborná a laická veřejnost. Jsem hrdý na to, že oba dva pracují od počátku své kariéry v Mazars. Utvrzuje mě to v tom, že nás systém profesního vzdělávání funguje velmi dobře.“ komentuje výsledky vedoucí partner daňového oddělení Mazars Pavel Klein.

„Velmi si získaného ocenění vážím. Výsledek vnímám nejen jako své osobní ocenění, ale především jako hodnocení celého týmu, který se v Mazars věnuje daním z příjmů fyzických osob. Pozitivní zpětná vazba nás osobně velice těší a je pro nás obrovským závazkem, abychom i do budoucna udrželi vysokou kvalitu našich služeb,“ dodala oceněná Tereza Köppelová.  

Document

Tisková zpráva
Tisková zpráva