Mazars je Nejžádanějším zaměstnavatelem v daních, členem Daňové kanceláře snů je Petr Drahoš, 16.2.2017

Praha, 16. února 2017 – Poradenská společnost Mazars získala nejprestižnější korporátní ocenění v 7. ročníku soutěže „ČSOB Daňař a daňová firma roku“ a stala se na základě hlasování veřejnosti „Nejžádanějším zaměstnavatelem v daních“. Ze slavnostního vyhlášení, které se uskutečnilo 16. února v hotelu International, si také individuální ocenění odnesl daňový poradce Mazars Petr Drahoš. Jako jeden z nominovaných s nejvíce hlasy, podruhé obhájil zvolení do tzv. Daňové kanceláře snů (v kanceláři snů je 7 odborníků s největším počtem hlasů v kategoriích Největší daňové hvězdy a Největší daňové naděje). Odborník na oblast daně z přidané hodnoty získal své ocenění v kategorii, kde hlasovala odborná veřejnost.

V prestižním klání daňových specialistů ze státní i komerční daňové sféry probíhala soutěž v celkem v deseti kategoriích – Nejžádanější zaměstnavatel v daních, Nejvstřícnější finanční úřad, Nejlepší lektor/ka v daních, Největší daňové hvězdy v jednotlivých oborech specializace, Největší daňové naděje, Daňová kancelář snů, Finanční úřad snů, Daňová osobnost roku, Daňová třešnička a Daňový citrón. O vítězích rozhodovala laická i odborná veřejnost hlasováním prostřednictvím internetu, jež zaslala více než 8000 hlasů 106 nominovaným daňovým specialistům.

„Naše společnost si tohoto prestižního ocenění velmi váží. Výsledek vnímáme jako důkaz toho, že v naší firmě máme dobře nastavený systém profesního vzdělávání, umíme snad naše zaměstnance patřičně motivovat a funguje tu týmový duch. To vše přispívá k tomu, že dokážeme vychovávat kvalitní odborníky, kteří jsou autoritami a vzorem pro potenciální uchazeče o práci v daňovém oddělení Mazars,“ uvedl během slavnostního vyhlášení partner daňového oddělení Mazars Jaroslav Křivánek, který cenu osobně převzal.

 

Vysokou kvalitu našich poradců potvrzuje i řada individuálních ocenění našich lidí v letošním i předchozích ročnících. V této souvislosti také rok od roku registrujeme přibývající počet uchazečů, kteří se u nás v hlásí o práci. Pozitivní zpětná vazba je pro nás obrovským závazkem, abychom i do budoucna udrželi vysokou kvalitu našich služeb,“ komentuje výsledky vedoucí partner daňového oddělení Mazars Pavel Klein.

„Velmi si získaného ocenění vážím. Výsledek vnímám nejen jako své osobní ocenění, ale především jako hodnocení celého týmu, který se v Mazars věnuje dani z přidané hodnoty,“ dodal oceněný Petr Drahoš. 

 

Petr Drahoš je manažerem DPH týmu. Má více než 11 let zkušeností v oblasti daňového poradenství a je certifikovaným daňovým poradcem. V rámci Komory daňových poradců ČR je členem odborné sekce nepřímých daní. Petr se specializuje na poradenství v oblasti DPH pro lokální i zahraniční klienty. Petr Drahoš je absolventem VŠE v Praze a hovoří česky a anglicky.

Mazars je mezinárodní, integrovaná a nezávislá organizace v oblasti auditorských, účetních, daňových a poradenských služeb. K 1. lednu 2017, Mazars a jeho korespondenti působí v 93 zemích světa. 77 těchto zemí jsou partneři a 16 zemí jsou korespondenti Mazars. Organizace celkově zaměstnává přes 18 000 odborníků, kteří pomáhají velkým mezinárodním organizacím, středním a menším podnikům, privátním investorům a veřejným osobám v každé částí jejich vývoje. Praxity Alliance nabízí Mazars provozní kapacitu skrze profesionální týmy v 21 dalších zemích. V České republice působí společnost Mazars od roku 1995, poskytuje komplexní služby a zaměstnává více než 250 lidí. V současné době je sedmou největší auditorskou firmou v České republice. 

Document

TZ - Mazars je nejžádanějším zaměstnavatel v daních
TZ - Mazars je nejžádanějším zaměstnavatel v daních