Společnost Mazars jmenovala dva nové partnery, 1.9.2018

Praha, 1. září 2018 – Vedení auditorské a poradenské společnosti Mazars se rozrostlo
o dva nové partnery. Společnost jmenovala Vendulu Peškovou a Jana Kellnera na posty partnerů oddělení AOS a oddělení auditu.

Vendula Pešková má více než 17 let zkušeností v oblasti účetnictví a účetního poradenství. Zaměřuje se především na outsourcing účetních služeb a účetní poradenství včetně implementace účetních systémů (s důrazem na Helios a SAP R/3 a SAP Business One). Díky dřívějšímu působení v oblasti auditu, má také praktické znalosti lokálních a mezinárodních účetních standardů. Vendula Pešková je členkou Komory certifikovaných účetních (účetní expert), výboru Komory certifikovaných účetních a členem Metodické rady účetních, získala Diplom z Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (DipIFR). Je absolventkou VŠE v Praze.

Jan Kellner má 11 let zkušeností v oblasti externího auditu a finančního poradenství.
Má zkušenosti s koordinací auditorských týmů při auditech individuálních a konsolidovaných účetních závěrek českých i mezinárodních společností. Jan má výbornou znalost české účetní legislativy, stejně jako IFRS. Specializuje se zejména na audity společností působících jak v oblasti obchodu a služeb, tak ve výrobě se zaměřením na chemický průmysl. Jan Kellner je statutárním auditorem zapsaným u Komory auditorů České republiky, je certifikovaným IFRS specialistou a je členem Komory certifikovaných účetních. Získal titul Ph.D. v oboru ekonomika a řízení podniku.

Tisková zpráva ke stažení níže.

Document

TZ_1_9_2018_Společnost Mazars jmenovala dva nové partnery.pdf
TZ_​1_​9_​2018_​Společnost Mazars jmenovala dva nové partnery.pdf