Mazars zrychluje svůj růst a posiluje svojí pozici v Německu

Firma Roever Broenner Susat se spojila s Mazars na základě mezinárodního integrovaného partnerství. Jako součást celosvětové strategie růstu, Mazars neustále hledá nové talenty z firem, které sdílejí podobné hodnoty a jsou na špičkové úrovni v poskytování služeb.

V Německu, způsobí tato strategická fúze, že se Mazars dostane do TOP 10 největších poradenských firem. Nová entita přinese 1 000 zaměstnanců, z toho 68 nových partnerů, rozdělených do 12 kanceláří po celém Německu. Klienti tak budou moci těžit z komplexních služeb v oblasti auditu, daní, účetnictví a outsourcingu, finančního a právního poradenství.

Současně působící v 73 zemích, Mazars zdvojnásobil svůj obrat v posledních 10 letech na 1,2 miliardy Euro v roce 2015, za pomoci více než 15 000 zaměstnanců z celého světa. Mazars v Německu teď bude přispívat k tvorbě obratu téměř 10%.

Christoph Regierer a Gregor Kunz, partneři Roever Broenner Susat, se stanou součástí výkonné rady Mazars.

Philippe Castagnac, Mazars’ Group CEO a Chairman of the Executive Board zdůrazňuje, že: „Evropská reforma auditu otevírá Mazars nové dveře, bona fide mezinárodní partnerství s evropskými kořeny. Spojení Roever Broenner Susat s naší firmou posílí naši pozici v srdci evropské ekonomiky. Je to chytrý krok.“

„S Mazars sdílíme kulturu, která je náročná, ale zároveň nezávislá. Naše možnosti se velmi dobře doplňují a tato fúze poskytne našim klientům kvalitní a mezinárodně orientované služby,“ zdůrazňuje Gregor Kunz, Dr. Christoph Regierer a Dr. Jost Wiechmann, na straně Roever Broenner Susat.

Fúze podléhá schválení německých orgánů pro hospodářskou soutěž.

Document

Mazars speeds up its development and strengthens its presence in Germany
Mazars speeds up its development and strengthens its presence in Germany