Máme nový kariérní web, 3.4.2017

Spustili jsme nový kariérní web Mazars! Dozvíte se na něm nejnovější informace o volných pracovních pozicích, o tom jak u nás vypadá pohovor, na co se máte připravit a mnohem víc!

Kariérní web je dostupný buď přímo ze záložky "Kariéra" v menu na této stránce a nebo na odkazu: https://www.mazarscareers.com/cz. Doufáme, že se vám bude líbit!

------------

Atraktivní pracovní nabídky pro auditory, daňaře a účetní najdou uchazeči na novém kariérním webu Mazars

Praha, 3. dubna 2017 – Společnost Mazars, která poskytuje auditorské, účetní a poradenské služby, spouští  na konci března nové kariérní webové stránky. Jejich hlavním cílem je v novém atraktivním designu uchazečům poskytnout veškeré potřebné informace o nabízených pracovních pozicích, přijímacích pohovorech či o možnostech profesního a kariérního růstu. Nové stránky jim také umožní nahlédnout pod pokličku jednotlivých oddělení a získat představu o konkrétních pozicích na základě rozhovorů se stávajícími zaměstnanci.  

 

 „Každý, kdo dnes hledá práci, chce vědět víc o tom, jak bude vypadat jeho budoucí pracoviště, jací budou jeho kolegové, jaké jsou možnosti růstu, školení, atd. Skrz naše nové kariérní webové stránky tak chceme zájemcům o práci tyto otázky zodpovědět a přiblížit jim, jak to u nás chodí. Nespornou výhodou nového řešení je jeho jednoduchost a přehlednost,“  říká Olga Přikrylová, HR Senior Mazars.

Menu stránek je rozděleno tak, aby nový uchazeč intuitivně věděl, co jednotlivé záložky obsahují a kam má kliknout pro zobrazení obsahu, který hledá. Na domovské stránce je seznam nejnovějších volných pracovních míst a možnost vyhledat si pozici, o kterou se uchazeč právě zajímá. Na všechny aktuální pracovní pozice je možné se na stránce rovnou přihlásit a zaslat svůj životopis a motivační dopis.

Stránky jsou dostupné přímo z korporátních stránek společnosti Mazars Česká republika, ale také z globální platformy www.mazarscareers.com. Fotografie pro Mazars pořídila Martina Klírová (www.martinaklirova.com) a za technickou stránkou stojí mezinárodní digitální agentura Smart & Geek. Web je plně optimalizován i pro zobrazení na mobilních telefonech a tabletech.

„Cítíme potřebu ukázat zájemcům o práci, kdo vlastně jsme a čím se odlišujeme od ostatních. I přes to, že jsme relativně velká mezinárodní firma, pořád u nás fungují přátelské, až rodinné vazby. Protože nefungujeme jako klasická korporace, chtěli jsme, aby to bylo z našeho webu vidět. Proto jsme také nepoužívali žádné fotobankové fotky, ale nafotili jsme přímo naše zaměstnance v místech, ve kterých se denně pohybují,“ doplňuje David Pilař, manažer oddělení marketingu a komunikace Mazars.

Document

TZ - Mazars spouští nový kariérní web
TZ - Mazars spouští nový kariérní web