Mazars je 2. nejžádanějším zaměstnavatelem v daních, Julie Prokopová zvítězila v kategorii Daňové naděje, 19.2.2018

Poradenská společnost Mazars uspěla v osmém ročníku soutěže „Daňař a daňová firma roku“. V prestižní kategorii Nejžádanější zaměstnavatel v daních obsadila skvělou druhou příčku. Kromě toho daňová poradkyně Mazars Julie Prokopová, která se zabývá oblastí daně z příjmů právnických osob, zvítězila s velkým náskokem v kategorii Daňové naděje. Uspěl i její kolega Petr Drahoš, který obsadil druhé místo v jedné z hlavních individuálních kategorií Daňař roku 2017 – Daň z přidané hodnoty. Vítězové byli vyhlášeni na slavnostním galavečeru ve čtvrtek 15. února v pražském hotelu International.

V prestižním klání daňových specialistů ze státní i komerční daňové sféry probíhala soutěž v celkem v osmi kategoriích – Nejžádanější zaměstnavatel v daních, Daňové naděje, Daňař roku – Daň z přidané hodnoty, Daňař roku – Daň z příjmů právnických osob, Daňař roku – Správa daní, Nejvstřícnější územní pracoviště finančního úřadu, Daňová osobnost roku v komerční sféře a Daňová osobnost ve státní daňové sféře. O vítězích rozhodovala laická i odborná veřejnost hlasováním prostřednictvím internetu.

„Druhé místo v kategorii Nejžádanější zaměstnavatel v daních, kde jsme uspěli již poněkolikáté, je pro nás důkazem, že náš systém profesního vzdělávání funguje velmi dobře a pro začínající i zkušené odborníky jsme vyhledávaným zaměstnavatelem,“ komentuje výsledky soutěže partner daňového oddělení Mazars Jaroslav Křivánek a dodává k individuálním cenám: „Julie s Petrem jsou profesionálové ve svém oboru, jejichž kvality dokáží ocenit nejen naši klienti, ale dle výsledků soutěže i odborná veřejnost. Petr, který u nás pracuje od samotného počátku své kariéry a je dřívějším několikanásobným vítězem této ankety, je vyhledávaným odborníkem a velkou inspirací pro mnoho mladších kolegů. Oproti tomu úspěch Julie, která u nás působí poměrně krátkou dobu, je důkazem toho, že Mazars jako zaměstnavatel má co nabídnout i zkušenějším odborníkům, kteří už v minulosti v této prestižní anketě uspěli.“

„Velmi si získaného ocenění vážím. Výsledek vnímám nejen jako své osobní ocenění, ale především jako hodnocení celého našeho daňového týmu. Pozitivní zpětná vazba nás s Petrem osobně velice těší a je pro nás obrovským závazkem, abychom i do budoucna udrželi vysokou kvalitu našich služeb,“ dodala oceněná Julie Prokopová.

Tisková zpráva ke stažení níže.

Document

TZ_Daňoví poradci Mazars uspěli v soutěži o Daňaře roku
TZ_​Daňoví poradci Mazars uspěli v soutěži o Daňaře roku