Petr Drahoš a Tereza Köppelová jsou Daňaři roku, 27.1.2015

Společnost Mazars výrazně zabodovala v pátém ročníku soutěže „Daňař & daňová firma roku 2014“. Její daňoví poradci Petr Drahoš a Tereza Köppelová zvítězili ve svých kategoriích a zároveň byli oba zvoleni do „Daňové kanceláře snů“. Zatímco Petr Drahoš zvítězil v kategorii „Největší daňové hvězdy – daň z přidané hodnoty“, Tereza Köppelová, která se specializuje na oblast zdanění fyzických osob, byla jednou ze tří výherců kategorie „Největší daňové naděje“ (soutěž pro daňové odborníky do 34 let).

V prestižním klání daňových specialistů ze státní i komerční daňové sféry, pořádané společností DaněMEDIA s.r.o., se soutěžilo celkem v osmi kategoriích – Nejžádanější zaměstnavatel v daních, Nejvstřícnější finanční úřad, Nejlepší lektorka v daních, Největší daňové hvězdy v jednotlivých oborech specializace, Největší daňové naděje, Daňová kancelář snů, Daňová osobnost roku a Daňový citrón. O vítězích rozhodovala laická i odborná veřejnost hlasováním prostřednictvím internetu, která zaslala 4000 hlasů 80ti nominovaným daňařům.

„Mám radost z toho, že naši poradci dokázali uspět v tak velké konkurenci špičkových daňových odborníků z celé republiky. Jejich úspěch je důkazem jejich dlouholeté poctivé práce, kterou dokáží ocenit nejen naši klienti, ale i odborná a laická veřejnost,“ komentuje výsledky vedoucí partner daňového oddělení Mazars Pavel Klein.

Petr Drahoš je manažerem oddělení daňového poradenství Mazars. Má více než 9 let zkušeností v oblasti daňového poradenství a je certifikovaným daňovým poradcem u Komory daňových poradců v České republice. Petr se specializuje převážně na poradenství v oblasti DPH. Má hluboké znalosti s mezinárodním zdaněním, osvobozenými pojišťovacími a finančními transakcemi, či s aplikací DPH na území jiných členských států Evropské unie. Petr Drahoš je absolventem VŠE v Praze a hovoří česky a anglicky.

Tereza Köppelová působí ve společnosti Mazars na pozici Tax Senior. Během šestileté praxe v oboru daňového poradenství se specializuje na zdanění příjmů fyzických osob. Tereza Köppelová je registrovanou daňovou poradkyní v Komoře daňových poradců České republiky, kde je členem odborné sekce daně z příjmů fyzických osob. Aktivně publikuje se zaměřením na téma zdanění fyzických osob. Je absolventkou VŠE v Praze a hovoří česky a anglicky.

 

Document

TZ_Poradci_Mazars_jsou_Danari_roku_27_01_2015
TZ_​Poradci_​Mazars_​jsou_​Danari_​roku_​27_​01_​2015