Společnost Mazars patří mezi 5 nejlepších firem v transakčním poradenství v regionu střední a východní Evropy

Společnost Mazars v regionu střední a východní Evropy (CEE) obsadila 5. místo mezi transakčními poradci na základě dat ze specializované databáze Mergermarket za rok 2018.

Žebříček hodnotí účast poradců při významných transakcích v daném roce. V této souvislosti bych rád vyzdvihl vynikající spolupráci oddělení finančních služeb (FAS) v jednotlivých zemích při realizaci strategických projektů týkajících se fúzí a akvizic. Do budoucna je našim cílem zejména rozšiřování portfolia služeb v souvislosti s transakcemi, respektive pokračující integrace transakční praxe i mimo náš region v celosvětovém měřítku“ uvedl Lukáš Hruboň, manažer oddělení transakčního poradenství.

V Mazars (CEE) pracují specialisté v transakčním poradenství jako jeden tým, a proto klientům mohou nabídnout jednotný servis bez mezinárodních bariér. Společně tak nabízí kupujícím, prodávajícím a finančním odborníkům všechny potřebné znalosti a zkušenosti z této oblasti.

„Jsme pyšní, že Mazars opět patří mezi nejlepší společnosti v transakčním poradenství. Chtěli bychom poděkovat klientům a pogratulovat všem týmům ve střední a východní Evropě.“ Řekl Michel Kiviatkowski, CEE Leader Finančního poradenství a řídící Partner za Mazars v Polsku. „Náším hlavním cílem je budovat dlouholeté vztahy s našimi klienty a nabídnout jim možnost vynikat na trhu. Naše služby jsou vytvořeny na míru každé unikátní transakci a zohledňují všechny regulace a požadavky, stejně tak i respektování mlčenlivosti a etiky.“ dodává pan Kiviatkowski.