Mazars získal Cenu poroty od Global Payroll Association

Společnost Mazars získala Cenu poroty za rok 2022 od Global Payroll Association.

Global Payroll Association je jednotné kontaktní místo pro globální a lokální mzdové profesionály a zdrojovým hubem.

Porotci Global Payroll Awards mají dlouholeté zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví napříč všemi obory a veřejnými službami. Jako lídři ve svých oborech porotci chápou, co je potřeba k dosažení špičkové úrovně jednotlivců a organizací, které jsou výjimečné a jsou příkladem toho nejlepšího řízení, týmové práce a inovací, tak aby ocenili ty nejlepší v rámci Global Payroll Awards 2022.

Jsme velmi poctěni, že jsme obdrželi Cenu poroty a jsme oceňováni tak zkušenými profesionály.

Společnost Mazars byla zastoupena skupinou výjimečných mzdových specialistů. 

Na fotografii: Mairéad Divilly, Aneta Jurkiewicz, Rafic Al-Hawat, Jana Boštíková, Ioana Vlad-Rădulescu, Jennifer O'Neill and Yolanda Díaz. 

Gratulujeme všem společnostem a jednotlivcům, kteří se dostali do užšího výběru, a gratulujeme všem ostatním vítězům!

Komentář naší partnerky Jany Boštíkové, CEE lídra v oblasti HR poradenství a mzdového outsourcingu pro střední a východní Evropu:

"Ocenění od od Global Payroll Association bereme to jako velký úspěch a ocenění kvality našich služeb v oblasti HR poradenství a mzdového outsourcingu. Je to úžasné uznání úsilí našeho mezinárodního týmu a jsme vděční, že spolupracujeme s tak výjimečnými profesionály, kteří se každý den snaží poskytovat našim klientům ta nejlepší řešení pro jejich business.

Naši zaměstnanci v oddělení HR poradenství a mzdového outsourcingu

Naše zkušené týmy podporují klienty a poskytují služby v oblasti mzdového účetnictví s národní a mezinárodní působností. Udržujeme komplexní a aktuální know how v oblasti pracovněprávní legislativy, abychom zajistili, že vaše firma skutečně rozumí vaším zaměstnancům a stará se o ně. 

S globálním týmem HR a mzdových specialistů jsme schopni podporovat klienty s našimi vlastními lidmi, spíše než je outsourcovat do jiné firmy, kdekoli na světě to potřebujete. Neustále rozvíjíme naši nabídku investicí do rozvoje našich lidí, procesů a školení zaměstnanců. To znamená, že dostáváte konzistentní služby od vysoce vyškoleného a motivovaného týmu.

Komentář Ioany Vlad-Rădulescu, Director, International Payroll & Compliance

"Naši zkušení odborníci na HR a mzdy byli vždy oddáni poslání společnosti Mazars poskytovat našim klientům řešení na míru. Jejich úsilí bylo oceněno Global Payroll Association, která společnosti Mazars udělila Cenu poroty. Jsme hrdí na to, že jsme získali toto ocenění a těšíme se na mnoho dalších výzev, které chceme posunout do vítězství pro naše klienty. Gratulujeme našim kolegyním a kolegům Mazárovcůma děkujeme našim klientům, kteří se rozhodli mít důvěru v nás při plnění jejich obchodních potřeb."