Mazars ve střední a východní Evropě je na 5. místě v oblasti M&A Transaction Services

Mazars mezi nejlepšími M&A poradci v regionu CEE

"Jsme pyšní na to, že jsme se letos opět umístili mezi 5 nejlepšími poskytovateli transakčních služeb M&A v tabulce Central and Eastern Europe Accountant League podle Mergermarket. Tento vynikající výsledek je důkazem našich silných vztahů s klienty, kteří pověřili naše specializované týmy finančního poradenství svými rozvojovými projekty. V úzké spolupráci s našimi obchodními partnery, včetně právních firem, investičních bank, finančních institucí atd., jsme realizovali několik finančních a daňových due diligence pro regionální a mezinárodní společnosti, soukromý kapitál a fondy rizikového kapitálu. Všechny záležitosti – velké i malé – jsou pro nás důležité a rádi bychom poděkovali našim klientům za jejich důvěru. Těšíme se na rušný začátek roku 2022", říká Michel Kiviatkowski – Managing Partner Mazars v Polsku a CEE Financial Advisory Leader.

Lukáš Hruboň, Head of M&A v Praze, říká: "Deal-making v České republice byl v roce 2021 (nečekaně) silný. Nejaktivnější byla tato odvětví: IT / E-commerce / FinTech / nemovitosti a stavebnictví. Mazars Česká republika spolupracoval celkem  cca na 20 due diligence projektech (podobně jako v roce 2020), přičemž jeden projekt byl mimořádný svou velikostí a pokrytím pěti zemí."

Mazars čerpá z odborných znalostí více než 80 zkušených profesionálů působících v zemích střední a východní Evropy v oblasti transakčního poradenství. Ti spolupracují jako jeden mezinárodní tým napříč hranicemi a zajišťují poskytování kvalitních služeb na základě znalosti konkrétních oborů a technické znalosti specifické pro jurisdikce. Našim lokálním i mezinárodním klientům poskytujeme podporu v oblasti transakčních služeb (včetně finanční a daňové due diligence), oceňování, podnikových financí / M&A, integrace po fúzi, financování infrastruktury a restrukturalizace. Jako integrovaná firma poskytuje Mazars stejnou kvalitu a technické standardy a také projektové metodiky, což znamená, že poskytujeme konzistentní služby všude tam, kde je naši klienti potřebují, v regionu střední a východní Evropy a ve světě.