Mergermarket: Mazars mezi 5 top M&A poradci v regionu CEE za rok 2020

Společnost Mazars s potěšením oznamuje, že náš tým v oblasti transakčního poradenství se již 5. rok po sobě řadí mezi 5 nejlepších M&A poradců v regionu CEE. Kritériem hodnocení je počet uskutečněných transakcí na základě dat „Mergermarket Accountant League Table 2020“ pro střední a východní Evropu.

Mergermarket je jedním z předních poskytovatelů M&A dat po celém světě. Registruje transakce s hodnotou jednotlivé transakce vyšší než 5 milionů USD, zahrnující prodej alespoň 30% akcií cílové společnosti.

„Opětovné umístění v tomto prestižním žebříčku potvrzuje silnou pozici společnosti Mazars jako jednoho z předních poskytovatelů poradenství v oblasti finančních a daňových transakcí ve střední a východní Evropě a odráží náš dlouhodobý úspěch v poskytování mezinárodních, na klienty orientovaných a na míru šitých služeb. Dokázali jsme, že díky rozsáhlému know-how našeho týmu a schopnosti přizpůsobit se dynamicky se měnícím tržním podmínkám dokážeme realizovat různé projekty podle nejvyšších standardů kvality," říekl Michel Kiviatkowski, lídr v oblasti finančního poradenství v CEE a řídící partner společnosti Mazars v Polsku.

Adam Zohry, výkonný manažer koordinující praxi finančních poradenských služeb ve střední a východní Evropě, dodává: „Během minulého roku ovlivnila pandemie Covid-19 oblast tvorby regionálních dohod a související postupy. Odvětví jako IT nebo Healthcare & Pharmaceuticals obecně těží z celkového kontextu, jak strategičtí investoři, tak fondy PE / VC hledaly potenciální akvizice. Plánování nástupnictví a odštěpení od velkých společností také vytvořilo na trhu některé příležitosti fúzí a akvizic. Ve střednědobém horizontu by silné základy střední a východní Evropy (strategická geografická poloha, kvalita pracovní síly, nižší náklady, růst střední třídy ...) měly zajistit, že region bude mít prospěch z postupného globálního hospodářského oživení, jakmile krize odezní." “

Společnost Mazars, která čerpá z odborných znalostí více než 80 zkušených profesionálů v oblasti M&A v zemích střední a východní Evropy, spolupracuje jako jeden mezinárodní tým napříč hranicemi a funkcemi, tak aby poskytovala kvalitní služby doplněné o znalosti oboru a odborné znalosti specifické pro dané jurisdikce. Poskytujeme podporu našim místním i mezinárodním klientům v rámci sůužeb transakčního poradenství (včetně finančních a daňových due diligence), oceňování, podnikového financování / fúzí a akvizic, integrací po fúzích, financování infrastruktury, restrukturalizací a forenzních služeb. Jako integrovaná firma poskytujeme stejné kvalitativní a technické standardy i projektové metodiky, což znamená, že poskytujeme konzistentní služby všude tam, kde je naši zákazníci potřebují, a to v regionu střední a východní Evropy a po celém světě.

 

Chcete se dozvědět víc?