Mazars a King’s college London spouštějí LL.M (Masters in Law) v Mezinárodním daňovém právu

Mazars, společnost poskytující služby v oblasti účetnictví a poradenství, se spojila s The Dickson Poon School of Law na King’s college London, aby uvedla speciální program LL.M (Master in Laws) v Mezinárodním daňovém právu, který bude v prvních dvou letech exkluzivně otevřen pro profesionály Mazars. Úvodní skupina zahrnuje účastníky ze čtyř kontinentů.

Dvouleté postgraduální studium je vytvořeno k nabytí technických a praktických dovedností pro senior manažery, ředitele a partnery, pokrývající právní rámec a nástroje nezbytné k procházení složitým mezinárodním daňovým prostředím.

Výuka, která začne v září 2018, bude probíhat prezenčně i prostřednictvím virtuálního prostředí na digitálních a mobilních platformách. Osm modulů cílí na klíčová témata z mezinárodního zdanění, převodních cen nebo Evropského přímého a nepřímého zdanění. Vedoucím oboru je Jonathan Schwarz, advokát z Temple Tax Chambers a uznávaný expert na mezinárodní zdanění.

„Těší nás spolupráce s Mazars a spuštění elektronické formy LL.M oboru  Mezinárodního daňového práva,“ říká profesor Gillian Douglas, Executive Dean na Dickinson Poon School of Law. „Toto je první program svého druhu, který jsme takto vytvořili a těšíme se na prohlubování těchto zkušeností vytvářením nových postgraduálních modulů, zaměřených na praxi skrze kombinaci osobní výuky a výuky online.“

Renata Ardous, vedoucí LL.M oboru Mezinárodní daňové právo a International Tax Director v Mazars říká: „Jsme nadšeni z otevření oboru Mezinárodního daňového práva spolu s King’s College, globálně respektovanou akademickou institucí. Díky unikátnímu spojení technické výuky na světové úrovni a praktických dovedností, obor poskytne širokou škálu zkušeností od výjimečných daňových profesionálů.“

Anita de Casparis, Mazars Global Head of Tax, dodává: „LL.M obor z Mezinárodního daňového práva je nejnovější iniciativou v naší globální strategii na vytvoření prvotřídních příležitostí a znak důrazu, který klademe na investování do našich lidí.“

KCL_oe_full.jpg

O King’s College London

King’s College London je jednou z top 10 britských univerzit ve světovém žebříčku (QS World University Rankings, 2018/19) a jednou z nejstarších v Anglii. King’s má více než 29 600 studentů (z čehož je skoro 11 700 na navazujícím studiu) ze 150 zemí celého světa, a až 8 000 zaměstnanců.

King’s má nepřekonatelnou pověst díky své výuce na světové úrovni a špičkovému výzkumu. Research Excellence Framework (REF) z roku 2014 shledal osmdesát čtyři procent výzkumu na King’s ve vedoucím postavení ve světě nebo mezinárodně excelující (3* a 4*).

Od svého založení jsou studenti a zaměstnanci z King’s zasvěceni službě společnosti. King’s bude nadále pokračovat ve svém světově významném vzdělávání, výzkumu a službách a bude stále proaktivní ve více a více propojeném a komplexním světě. Navštivte naše stránky a dozvíte se více o Vizi 2029, strategii King’s na příštích 12 let do roku 2029, který bude 200 výročím založení univerzity.

World-changing ideas. Life-changing impact: https://www.kcl.ac.uk/news/headlines.aspx