Jana Boštíková jmenována CARL partnerkou Mazars Group

Paříž, Praha 22. prosince 2020 – Mezinárodní auditorská a poradenská společnost Mazars Group oznámila, že lokální partnerka a vedoucí partnerka oddělení HR & Payroll Services v České republice, Jana Boštíková, se stala novou Mazars CARL partnerkou. Její jmenování bylo schváleno stávajícími CARL partnery na poslední výroční konferenci skupiny Mazars, která se konala letos v prosinci. CARL je belgický právní pojem, který znamená Cooperative à Responsabilité Limité.

Partneři společnosti Mazars CARL jsou rovněž akcionáři společnosti Mazars SCRL, společnosti s ručením omezeným se sídlem v Belgii, která má za úkol definovat strategické cíle skupiny Mazars a koordinovat jejich implementaci na úrovni členských subjektů. Mazars SCRL má také zvláštní odpovědnost za propagaci a ochranu značky Mazars po celém světě.

Jana Boštíková vede oddělení HR & Payroll Services v Mazars 9 let. Věnuje se outsourcingu mzdových služeb, zejména mezinárodním projektům v oblasti personální agendy, mezd a HR controllingu. V oddělení pracuje 40 odborníků, jejichž služeb v oblasti outsourcingu mzdového účetnictví a HR agendy využívá na dvě stovky klientů různých oborů a velikostí, od malých a středních firem až po velké nadnárodní společnosti. Jana Boštíková je absolventkou VŠE v Praze. Během své profesní dráhy sbírala zkušenosti v oblasti poradenství, auditu, finančního a mzdového účetnictví a HR.  V Mazars pracuje od roku 2005.

Jana Boštíková