Global Advisory Experts (GAE): Mazars je outsourcingovou firmou roku 2021

Ceny Global Advisory Experts se udílejí od roku 2010 a za tu dobu mnoha výhercům pomohly rozšířit své služby po celém světě. Každý rok se do nominace dostane velké množství firem, ale jen malá z nich se dostane do užšího výběru. Společnost Mazars byla mezi nimi.

V minulých měsících Global Advisory Experts (GAE) nominovala v rámci 12. udílení cen množství společností v různých kategoriích. Uchazeči zařazeni do užšího výběru byli posuzováni na základě posudků klientů, klíčových transakcí, žebříčku, celkové reputace, publikování příspěvků, domluvených přednášek a postavení týmů a jednotlivých poradenských odborníků.

Konkurence byla opravdu velká, a tak hrdostí oznamujeme, že jsme na základě pečlivého výběru a posuzování zvítězili v kategorii Outsourced Accounting Solutions Adviser of the Year in the Czech Republic – 2021.

Je to pro nás jasnou známkou, že služby, které poskytujeme svým klientům, odvádíme precizně a na vysoké úrovni. Neustále se vzděláváme v jednotlivých oblastech, abychom vždy měli nejnovější informace a prohlubovali svou odbornost, kterou plně využíváme při jednotlivých zakázkách. Na nejlepší možné kvalitě nabízených služeb, transparentnosti v jednání a veškeré komunikaci si u nás zakládáme.