Společnost Mazars oznamuje globální rebranding

Vítejte v naší nové firemní identitě. Naše značka je víc než jen logo. Odráží, kdo jsme, co děláme, jak jednáme, pomáháme klientům, spolupracujeme a sloužíme veřejnému zájmu.

Proč došlo k rebrandingu?         

 

Již více než 75 let funguje Mazars jako jeden tým, který se řídí následujícími 4 principy:

 

1. Chováme se zodpovědně ve veřejném zájmu a pomáháme budovat ekonomické základy spravedlivého a prosperujícího světa.

2. Jako firma přidáváme hodnotu tím, že máme nejkvalitnější týmy, umíme výborně naslouchat našim klientům a řešení vždy šijeme na míru jejich potřebám.

3. Přinášíme jedinečnou možnost volby v oboru; fungujeme jako mezinárodní integrované partnerství a našim klientům poskytujeme konzistentní řešení, agilitu a stabilitu.

4. Udržujeme dlouhodobou vizi, a naše dědictví a jedinečnost chceme předat budoucí generaci.

 

Ušli jsme dlouhou cestu od toho, kdy Robert Mazars založil v roce 1945 svou účetní firmu ve francouzském Rouenu. Za posledních deset let jsme jako společnost zdvojnásobili svou velikost a stali se mezinárodní organizací působící ve více než 90 zemích a teritoriích po celém světě. Jak jsme rostli, vzkvétala také rozmanitost našich nabídek, klientů a talentů. Společenská očekávání v rámci firmy se taktéž proměnila a vedou nás k inovacím, což přináší nové výzvy a příležitosti nejen nám, ale i našim klientům.

 

Teď je ten správný čas na to, abychom tuto změnu zohlednili a přeformulovali slib, který dáváme našim lidem, klientům a společnosti.

 

Naše nová značka odráží společnost, kterou jsme se stali a kterou chceme být i v budoucnu.

 

 

Kdo jsme a co děláme

 

Mazars je přední mezinárodní společnost poskytující auditorské a poradenské služby. Firma funguje na základě sjednoceného partnerství jako jeden integrovaný tým a poskytuje výjimečné, na míru šité služby v oblasti auditu, daňového poradenství, transakčního poradenství, outsourcingu účetnictví a mzdové agendy a znaleckých služeb.

 

Zavázali jsme se pomáhat našim lidem a klientům uspět tím, že pochopí a respektují to, kdo jsou a jak pracují, a na základě toho uzpůsobujeme i náš přístup.

 

Jsme hrdí, že pomáháme našim lidem, klientům a jejich odvětvím podnikání dosáhnout potenciálu a dělat správnou věc. Nejlépe nám jde kombinovat naše odborné znalosti, agilní přístup a porozumění, abychom našim lidem, klientům a společnosti poskytovali takové odpovědi a zkušenosti, které právě pro ně budou to pravé.

 

Příslib naší značky je: být tím správným partnerem pro naše lidi, klienty, naše podnikání a pro celou společnost.

 

 

Zažijte jinou perspektivu

 

Už od založení naší společnosti byla péče středobodem všeho. To, jak pracujeme je stejně důležité jako to, co děláme.

 

Naším cílem je promoci budovat spravedlivý a prosperující svět a poskytnout našim klientům a zaměstnancům zkušenosti, které je obohatí. Děláme to tak, že naše lidi povzbuzujeme, aby vedli a dělali vždy to nejlepší pro klienta a veřejné zájmy. Pracujeme společně, nerozlišujeme zemi, služby ani odvětví. Přinášíme vyváženou perspektivu a ke každé práci přistupujeme se sociálním uvědoměním.

 

Péče je nezbytnou součástí naší práce. To je to, co z nás dělá nás.

 

A právě proto, že se staráme, díváme se na věci z různých úhlů pohledu, přičemž máme na mysli zájmy našich lidí, klientů a společnosti jako takové.

 

 

Naše vizuální identita

 

Naše nové logo je sebevědomé a srozumitelné i bez zbytečných symbolů a sloganů. Zkrátka jedinečnost Mazars zachycená v čistém a nadčasovém designu. Malá písmena představují naši přístupnost a úhly a křivky odráží rovnováhu člověka a technologie.

 

Náš vizuál oslavuje, kdo jsme a jak pracujeme. Zrcadlí náš slib být tou správnou volbou pro ty, kteří využívají našich služeb, a přinášet preciznost, jasnost a odlišnou perspektivu.

Chcete se dozvědět víc?