Nad rámec integrace, zdroje silné aliance

Ať už hledáte obchodní příležitosti za státními hranicemi nebo potřebujete mezinárodní podporu kromě služeb na svém domácím trhu, účast Mazars v Praxity vám poskytne ideální bránu k globálnímu trhu.

 

 

O siti Praxity

Bez ohledu na vaši lokalitu, poradci členských společností mezinárodní sítě Praxity sdílejí stejné postoje a postupy pro snazší a dynamický růst vaší společnosti po celém světě.

Stejně jako Mazars, každá společnost je již úspěšná na lokálním trhu a vrstevníky/konkurencí je vysoce ceněna. Individuálně i kolektivně pomáhá nadnárodním klientům s plánováním budoucnosti, přijímáním a uskutečňováním velkých obchodních rozhodnutí a otázkami konkurenceschopnosti. Členské společnosti sítě Praxity jsou vaší bránou k novým mezinárodním trhům, poskytujícím místní regulační pohled, daňové poradenství a poradenské služby.

Praxity AISBL je globální aliance nezávislých společností. Je založena jako nezisková organizace v souladu s belgickými právními normami a hlavní sídlo společnosti je v Epsomu. Praxity – Global Alliance Limited je nezisková organizace s ručením omezeným registrovaná v Anglii a Walesu a má hlavní sídlo v Anglii. Jako aliance, Praxity neposkytuje služby veřejného účetnictví, auditu, daní, poradenství či jiné odborné služby jakéhokoli druhu třetím stranám. Aliance nepředstavuje společný podnik, partnerství nebo propojenost mezi zúčastněnými firmami. Vzhledem k tomu, že firmy Alliance jsou nezávislé, Praxity za poskytované služby nebo kvalitu služeb zúčastněných firem neručí.

Pro více informací

Pro více informací navšivte Praxity online