Vyhlášení ankety TOP ženy Česka 2016, 24.1.2017

Mazars byl partnerem 12. ročníku tradiční ankety TOP ŽENY ČESKA pořádané vydavatelstvím Economia a Hospodářskými novinami.

Výsledky dvanáctého ročníku vyhlásil mediální dům Economia, který mimo jiné vydává Hospodářské noviny a Aktuálně.cz. "Zviditelňujeme tak nejúspěšnější ženy a inspirujeme celou společnost," říká Roman Latuske, generální ředitel vydavatelství Economia. Anketa ukazuje ženy jako schopné manažerky, matky a manželky. Zároveň se zabývá rovnými pracovními příležitostmi a působením žen na řídicích postech.

Anketu vyhrála první žena skupiny PPF Kateřina Jirásková, která stála v posledních čtyřech letech u prodeje podílu v České pojišťovně italské skupině Generali nebo u nákupu operátora O2. Na druhém místě letos skončila vítězka předchozího ročníku Petra Procházková, finanční ředitelka a členka představenstva skupiny Agrofert ministra financí Andreje Babiše. Třetí místo získala členka představenstva energetické skupiny ČEZ Michaela Chaloupková.

Na snímku managing partner Mazars Milan Prokopius (uprostřed) a ředitel redakcí Economia Vladimír Piskáček (vpravo) předávají ocenění za 2. místo v kategorii Nejvlivnější žena byznysu člence představenstva skupiny Agrofert Petře Procházkové.

Vedoucí odděleni HR & Payroll Services Mazars Jana Boštíková (na fotografii vpravo) byla jednou z porotkyní, které se podílely na výběru Top ženy Česka 2016.