Vyhlášení ankety TOP Ženy Česka 2018 - 21.1.2019

Společnost Mazars měla opět čest být partnerem ankety TOP ženy Česka, a to již 14. ročníku, který tradičně organizovalo vydavatelství Economia.

Společnost Mazars byla opět hrdým partnerem již 14. ročníku úspěšné ankety TOP ženy Česka 2018, jejíž slavnostní vyhlášení proběhlo dne 21. ledna ve Foru Karlín.

V kategorii Manažerka se vítězkou stala členka představenstva České spořitelny Daniela Pešková. Zakladatelka společnosti Zásilkovna, Simona Kijonková, získala ocenění v kategorii podnikatelka a v kategorii Veřejná sféra vyhrála soudkyně Ústavního soudu České republiky Kateřina Šimáčková. Všem oceněným ženám tímto gratulujeme.

Naše partnerka Jana Boštíková z oddělení HR & Payroll Services, společně s patronkou projektu TOP ženy paní Michaelou Bakalovou, měla tu čest předat vítězce Daniele Peškové ocenění nejlepší Manažerky.

Chvilka napětí před vyhlášením nejlepší manažerky. Na snímku Jana Boštíková partnerka Mazars (vlevo) a Michaela Bakala (vpravo) jako patronka projektu.

Mimo vyhlašování nejvýznamnějších manažerek, podnikatelek a žen z veřejné sféry byly také podpořeny a vyhlášeny vítězkyně z kategorie start-upů.

V Mazars souhlasíme s myšlenkou letošního ročníku „Budoucnost je rodu ženského“ a věříme, že v následujících letech bude přibývat žen na vedoucích postech a to třeba i díky projektům jako jsou TOP Ženy Česka.