Italian Desk - Commercialista & Auditor

Místní zkušení partneři a rodilý Ital, Roberto Di Cursi, manažer Italian Desk, vytvořili italsky mluvící tým, který je schopen poskytnout všestranné profesionální služby italským investorům.
Podporujeme italské firmy, aby byly schopny využít příležitostí jak na českém trhu, tak i v zemích střední a východní Evropy. Stejným způsobem jsme schopni podporovat české firmy snažící se proniknout do komplikovaného italského fiskálního systému.

Rozumíme českému i italskému trhu, jeho regulím i praktikám

Jsme schopni podporovat klienta kdekoliv se nachází, jelikož je Mazars celosvětová firma s širokou základnou profesionálních služeb.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gli esperti partners locali insieme al direttore di origine italiana e attraverso un gruppo di lavoro dedicato alla clientela italiana, forniscono una vasta gamma di servizi professionali. Noi assistiamo le società italiane che investono o hanno intenzione di investire in Repubblica Ceca, e più generalmente nei Paesi dell’Unione Europea, a conseguire i vantaggi e le opportunità offerte dal mercato, così come possiamo guidare tra i meandri del sistema fiscale e burocratico italiano le società ceche che investono o intendono investire in Italia. 

Il cliente ha a sua disposizione consulenti che ben conoscono e comprendono i mercati, le leggi e le abitudini sia italiani, sia cechi. 

In quanto parte di una società professionale che offre i propri servizi in tutto il mondo, siamo in grado di assistere il cliente ovunque e da un punto di vista globale.

Downloads

Audit

Pro Mazars jde audit za hranice obyčejného auditu. Abychom mohli vyslovit názor na pravidelnost a spolehlivost finančních informací, které jsou poskytovány finančním trhům a zainteresovaným osobám společnosti, musíme si s klientem nejdříve utvořit vztah založený na důvěře.

Interní kontrola a risk management

Globalizace přinesla v posledních letech novou formu firmy, tzv. "rozšířenou firmu". Sdílené služby, dceřiné společnosti, outsourcing, změna sídla... všechny tyto skutečnosti zvýšily nutnost správného oceňování a záruku dobrých výkonů, ve prospěch transparentnosti a akcionářů.

Daňové poradenství

Daňová problematika je vždy naší největší prioritou. Náš tým daňových expertů může nabídnout ad hoc služby stejně tak jako služby na bázi dlouhodobější spolupráce.

Znalecký ústav

Mazars je plně licencován provádět oceňovací činnost v souladu se zákonem č.36/1967 Sb. O znalcích a tlumočnících, ve znění pozdějších předpisů.

Účetnictví

Naši experti na účetnictví jsou schopni zvládat jak každodenní problémy, tak i komplexní úkoly. Nabízíme přizpůsobené služby na míru každému klientovi dle jeho potřeb a požadavků:

Share