Daňové poradenství pro fyzické osoby

Mnoho firem dnes vysílá zaměstnance do svých poboček v zahraničí. Jejich daňová situace tak může být velmi specifická, například kvůli různým typům zdanění v jednotlivých zemích nebo kvůli příjmům z více zdrojů.

Je přirozené, že kvůli pracovnímu vytížení chtějí manažeři věnovat svým běžným daňovým záležitostem co nejméně času, aniž by ovšem riskovali opomenutí některé daňové povinnosti a s tím spojené finanční i časové náklady. Nejlepší volbou je proto přenechání daňové agendy odborníkům - samozřejmostí je pro nás vysoký standard požadovaného servisu a individuální přístup ke každému klientovi z řad top managementu, členů orgánů či majitelů společností. Těmto společnostem, které zaměstnávají cizince, rovněž nabízíme imigrační poradenství

 Nabízíme vám:

  • Příprava a/nebo revize přiznání k dani z příjmů fyzických osob
  • Mezinárodní pracovní smlouvy
  • Sociální zabezpečení a zdravotní pojištění
  • Akciové plány pro zaměstnance
  • Imigrační poradenství a imigrace (problematika v oblasti zaměstnávání cizinců)

Daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob

Patříte mezi vrcholový management? Vlastníte firmu nebo jste členem statutárního orgánu? Jste zaměstnancem české společnosti vyslaným do zahraničí? Chcete pomoci s daněmi cizinci pracujícímu v České republice? Chcete poradit s příjmy ze zaměstnaneckého akciového / opčního plánu?

Share