Audit

Pravidelné provádění finančního auditu respektovanou auditorskou společností posiluje důvěryhodnost a reputaci podniku. Zkušenosti odborníků Mazars jsou zárukou poskytnutí přidané hodnoty nad vlastní rámec přidělených zakázek.

Uznávané místo na trhu

Jsme 7. největší auditorskou firmou v České republice a auditujeme přibližně 300 českých i zahraničních subjektů.  V České republice je vám k dispozici přes 50 odborníků v oblasti auditu, kteří mají mimořádné znalosti ve svém oboru a plně respektují konkrétní potřeby klientů. Auditujeme především střední a velké firmy z nejrůznějších odvětví a to, jak z řad finančních institucí a pojišťoven, tak i z výrobního, potravinářského, kosmetického či automobilového průmyslu.

Klademe důraz na sestavení stabilních, spolehlivých týmů, které se vašim zakázkám kontinuálně věnují. Průběžně investujeme do školení našich zaměstnanců o nových účetních pravidlech a auditní metodologii. Náš model auditu je vysoce profesionální a prověřený, platí ve všech kancelářích Mazars ve světě. V rámci sítě Mazars působíme celosvětově v 86 zemích a zaměstnáváme přes 20 000 odborníků.

Naše služby

  • Audit účetní závěrky (dle České účetní legislativy, IFRS, US GAAP, atd.)

                - Zákonný audit

                - Smluvní audit

                - Audit konsolidované účetní závěrky

  • Dohodnuté postupy (tzv. agreed-upon procedures)
  • Sestavení finančních výkazů podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví
  • Poradenství týkající se účetní metodiky

Chcete se dozvědět víc?

Zajímá Vás ...

Ověřování čerpání dotací

Provedení auditu čerpání dotací je většinou poskytovatelem finančních prostředků nastaveno jako jedna ze závazných podmínek poskytnutí finančních prostředků.

Download pdf 785,70 kB

Finanční audit

Finanční audit je nedílnou součástí kontrolních mechanismů, kterými se vlastníci středních a velkých firem snaží zajistit ochranu investovaných prostředků.

Download pdf 802,33 kB