Rok 2017

Níže uvádíme články, rozhovory a komentáře odborníků společnosti Mazars uveřejněných v médiích v roce 2017.

Prosinec 2017

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v prosinci roku 2017 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Listopad 2017

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v listopadu roku 2017 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Říjen 2017

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v říjnu roku 2017 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Září 2017

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v září roku 2017 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Srpen 2017

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v srpnu roku 2017 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Červenec 2017

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v červenci roku 2017 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Červen 2017

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v červnu roku 2017 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Květen 2017

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v květnu roku 2017 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Duben 2017

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v dubnu roku 2017 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Březen 2017

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v březnu roku 2017 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Share