Rok 2016

Níže uvádíme články, rozhovory a komentáře odborníků společnosti Mazars uveřejněných v médiích v roce 2016.

Prosinec 2016

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v prosinci roku 2016 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Listopad 2016

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v listopadu 2016 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Říjen 2016

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v říjnu 2016 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Září 2016

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v září 2016 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Srpen 2016

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v srpnu 2016 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Červenec 2016

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v červenci 2016 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Červen 2016

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v červnu 2016 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Květen 2016

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v květnu 2016 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Duben 2016

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v dubnu 2016 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Březen 2016

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v březnu 2016 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Únor 2016

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v únoru 2016 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Leden 2016

Mazars v médiích - Naši odborníci z oddělení auditu, daňového poradenství, účetního poradenství, znaleckého ústavu byli v lednu 2016 citováni v následujících mediálních článcích a komentářích.

Share