Mazars International Tax Conference 2017

Jsme rádi, že můžeme po loňském úspěchu opět oznámit konání již páté "MAZARS INTERNATIONAL TAX CONFERENCE“, která se bude konat 12. října 2017 v hotelu Marriott v Londýně. Letošní konference se zaměří na problémy týkající se post-BEPS prostředí a rizik spojených se změnami v mezinárodní daňové oblasti, daňové reformy Spojených států a situace ohledně BREXIT.

Konference se bude sestávat z komplexního programu s panelovou diskuzí a setkáním účastníků. Erik Knijnenburg, H&M, globální ředitel pro daně a transferové ceny otevře tuto skvělou událost a poskytne jedinečný náhled na stávající problematiku, následovaný dalšími řečníky a panelovou diskuzí s: 

  • Melindou Brown, Transfer Pricing, Organisation for Economic Co-operation and Development
  • Cory Hillier, Counsel, Tax Law, International Monetary Fund, Legal Department, Financial and Fiscal Law Unit
  • Jonathanem Schwarzem, King’s College London, Dickson Poon School of Law, International Tax Law LLM Programme,
  • Ianem Brimicombem, Burberry, SVP Group Finance

S podporou King’s College of London se konference zaměří na projekt BEPS, dále jakým výzvám dnes čelíme kvůli otázkám týkajících se BREXIT a americké daňové reformy, a jak se formují MMF, Evropská komise a OECD ohledně budoucnosti mezinárodní daňové politiky v roce 2018.

Pre-Event Networking

Večer 11. října bude probíhat networkingové setkání a večeře, na kterou jsou srdečně zváni všichni delegáti. Tato akce se bude konat v The Yacht London od 18:30 hodin, s výhledem na London Eye, řeku Temži a Westminster. 

Kdy

12.října 2017, s networkingovým setkáním večer 11. října.

Kde

Marriott Hotel Grosvenor
Grosvenor Square, Mayfair
London W1K 6JP

RSVP

Registrovat se můžete pomocí ONLINE FORMULÁŘE nebo kontaktujte paní Renatu Ardous.