Události & partnerství

Níže najdete přehled plánovaných a již uskutečněných akcí a jiných důležitých událostí Mazars v České republice.

Konference o převodních cenách, 26.-27.11.2015

Mazars Transfer Pricing Centre ve spolupráci s Mazars Německo pořádalo již 8. ročník konference o převodních cenách. Celá akce se uskutečnila v Berlíně a hlavním řešeným tématem byl aktuální vývoj v oblasti převodních cen v návaznosti především na zvýšenou aktivitu OECD ve snaze zabránit snižování základu daně a přesunu zisků (Akční plán BEPS) a přístup k převodním cenám v jednotlivých zemích. Konference se zúčastnilo na 50 odborníků Mazars z více než patnácti zemí. Za Českou republiku byl přítomen odborník z našeho oddělení převodních cen, Ivo Žilka.

Le Beaujolais Nouveau & Svatomartinské 2015, 19.11.2015

Tradiční oslava mladých vín Le Beaujolais Nouveau a Svatomartinského se letos uskutečnila pod záštitou Francouzsko-české obchodní komory v partnerství s Mazars, na pražském Žofíně. Akce proběhla ve čtvrtek 19.listopadu za doprovodu živé hudby s malým překvapením ve formě tomboly na konci.

Speed Business Meeting - Liberec, 5.11.2015

5. listopadu se konal Speed Business Meeting v Liberci pořádaný Francouzsko-českou obchodní komorou v partnerství s Mazars. Sešli se zde podnikatelé menších, ale i větších firem a prostřednictvím principu schůzky každý s každým probrali své podnikatelské záměry. Na každou schůzku je přitom vždy jen 10 minut.

Podzimní veletrh Šance VŠE, 13.10.2015

Společnost Mazars se objevila i na letošním druhém veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE, který pořádá Vysoká škola ekonomická v Praze. Na veletrhu mají studenti možnost setkat se přímo se zaměstnanci jednotlivých firem a zjistit na co se mají připravit při přijímacím řízení, jaké jsou nároky na dané pracovní pozice a jaké to vlastně je pracovat?

Setkání TOP žen Česka v Anežském klášteře, 15.9.2015

Loňské finalistky ankety TOP ženy Česka se sešly na klubovém setkání. Zahrnovalo soukromou prohlídku výstavy obrazů v Anežském klášteře s názvem tajemné dálky, symbolismus v českých zemích a také komorní koncert festivalu Dvořákova Praha. Akci připravil mediální dům Economia, který anketu TOP ženy Česka pořádá.

Partnerství Mentor's Symposium, 10.9.2015

Mazars byl stejně jako loni, tak i letos partnerem Mentor's Symposium, které pořádá business akcelerátor StartupYard. Na akci, která se již tradičně koná na lodi, se sešli mentoři budoucích podnikatelů se zakladatem StartupYardu v ČR, panem Cedricem Maloux.

Mazars partnerem oslav dne dobytí Bastily, 14.7.2015

14. červenec je ve Francii oslavován jako Francouzský národní den. Přesně v tento den v roce 1789 padla Bastila a začala Velká francouzská revoluce. Oslavy tohoto svátku se konaly i na Francouzském velvyslanectví v Praze, kam dorazil Prezident České republiky, Miloš Zeman a Jeho Excelence, velvyslanec Francie, Jean-Pierre Asvazadourian. Společnost Mazars byla partnerem této akce.

Mazars dal finanční dar Pomocným tlapkám, 13.7.2015

Při našem již každoročním charitativním Pečení s Mazars byl vybrán finanční dar, který jsme se rozhodli poskytnout na výcvik asistenčních pejsků z organizace Pomocné tlapky o.p.s. Jedna z tlapek se na nás přišla do Mazars podívat v doprovodu svých cvičitelů a zakladatelů Pomocných tlapek, paní Hany Pirnerové a Petra Pirnera.

Share