Události & partnerství

Níže najdete přehled plánovaných a již uskutečněných akcí a jiných důležitých událostí Mazars v České republice.

Snídaně generálních ředitelů, 21.4.2017

Managing partner Mazars Milan Prokopius moderoval tradiční setkání generálních ředitelů na téma „Ukončení intervencí, posílení koruny a výkon ekonomiky v souvislostech“ organizované Francouzsko-českou obchodní komorou, které se uskutečnilo v pátek 21. dubna v pražském hotelu Hilton.

Setkání Hospodářské komory Salzburg, 31.3.2017

Sekce firemního poradenství, účetnictví a informačních technologií Hospodářské komory Salzburg navštívila ve dnech 30.3. - 1.4.2107 v rámci své studijní cesty také Prahu. Vendula Pešková, senior manažerka našeho oddělení účetnictví a outsourcingu se setkání zúčastnila jako přednášející.

Mazars partnerem koncertu José Cury, 9.3.2017

Ve čtvrtek 9. března 2017 se v prostorách Obecního domu v Praze konalo networkingové setkání Jour Fixe pořadané Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou s následným koncertem Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK s rezidenčním umělcem José Curou. Akce se zúčastnilo 110 hostů, Mazars byl jejím hlavním partnerem.

Byli jsme oceněni Nejžádanějším zaměstnavatelem v daních, 16.2.2017

Ve čtvrtek 16.2.2017 na vyhlášení 7. ročníku soutěže „Daňař a daňová firma roku“ získal Mazars hlavní cenu udělovanou firmám působících v oblasti daňového poradenství a byl vyhlášen „Nejžádanějším zaměstnavatelem v daních“ za rok 2016. Je to významný úspěch naší společnosti, která toto ocenění v historii soutěže získala již potřetí.

Setkání TOP ženy Česka, 5.12.2016

V pořadí již druhé setkání TOP žen Česka se uskutečnilo letos trochu netradičně 5.12. Nejvýznamnější ženy byznysu a veřejné sféry zavítaly v rámci dalšího klubového setkání do karlínské restaurace a pekárny Eska, kde jim zkušený restauratér a majitel Esky Tomáš Karpíšek popsal koncept restaurace a pod dohledem šéfpekaře Aleše Karpíška si pak vyzkoušely, jak se dělá těsto a následně splétá vánočka.

Ocenění pro Praxity Alliance, 10/2016

Praxity Alliance, jejímž členem je i společnost Mazars, a která celosvětově sdružuje poradenské společnosti, účetní poradce a daňové odborníky, byla oceněna titulem "Asociace roku 2016", jehož předání proběhlo v rámci vyhlášení Accountant & International Accounting Bulleting awards 6. října v Londýně. Pro Praxity Alliance je to již druhé ocenění během tří let. V roce 2013 vyhrála cenu "Vycházející hvězdy".

Share