Události & partnerství

Níže najdete přehled plánovaných a již uskutečněných akcí a jiných důležitých událostí Mazars v České republice.

Beaujolais Nouveau & Svatomartinské, 16.11.2017

16. listopadu 2017 se konala tradiční oslava mladých vín "Beaujolais Nouveau a Svatomartinské", kterou každoročně organizuje Francouzko-česká obchodní komora. Letošní událost proběhla v prostorách Gröbeho vily a za společnost Mazars byli přítomní také zástupci French Desk Nicolas Candy a Guillaume BOSC.

Mazars International Tax Conference 2017

Jsme rádi, že můžeme po loňském úspěchu opět oznámit konání již páté "MAZARS INTERNATIONAL TAX CONFERENCE“, která se bude konat 12. října 2017 v hotelu Marriott v Londýně. Letošní konference se zaměří na problémy týkající se post-BEPS prostředí a rizik spojených se změnami v mezinárodní daňové oblasti, daňové reformy Spojených států a situace ohledně BREXIT.

Najdi diamant ve svém týmu 7/2017

Partner oddělení účetního oursourcingu Mazars a prezident CJD Nicolas Candy byl jedním z řečníků červencové konference „Najdi diamant ve svém týmu ke zdvojnásobení tvého prodeje“ v rámci Czech Business Clubu.

Zahájení Týdne France, 14.6.2017

Zahajovací večer Týdne France, jehož pořadatelem je Francouzsko-česká obchodní komora a nad nímž si vzal záštitu velvyslanec Francie v České republice, pan Roland Galharague, proběhl ve středu 14.6.2017 na Francouzském velvyslanectví v Praze.

Snídaně generálních ředitelů, 21.4.2017

Managing partner Mazars Milan Prokopius moderoval tradiční setkání generálních ředitelů na téma „Ukončení intervencí, posílení koruny a výkon ekonomiky v souvislostech“ organizované Francouzsko-českou obchodní komorou, které se uskutečnilo v pátek 21. dubna v pražském hotelu Hilton.

Setkání Hospodářské komory Salzburg, 31.3.2017

Sekce firemního poradenství, účetnictví a informačních technologií Hospodářské komory Salzburg navštívila ve dnech 30.3. - 1.4.2107 v rámci své studijní cesty také Prahu. Vendula Pešková, senior manažerka našeho oddělení účetnictví a outsourcingu se setkání zúčastnila jako přednášející.

Share