Události & partnerství

Níže najdete přehled plánovaných a již uskutečněných akcí a jiných důležitých událostí Mazars v České republice.

Mazars International Tax Conference 2018

Mazars ve spolupráci s King's College v Londýně má tu čest pořádat dne 4. října 2018 Mazars International Tax Conference 2018, která Vám poskytne pohled na Budoucnost daní: Co bude dál? Akce se bude zabývat tím, jak byla mezinárodní obchodní sféra formována daňovými změnami vyplývajícími z projektu BEPS, OECD a EU v oblasti zdanění digitální ekonomiky a další (text pokračuje v anglickém jazyce).

RENDEZ-VOUS s novými členy FČOK, 25. 4. 2018

Na valné hromadě Francouzsko-české obchodní komory byli zvoleni noví členové představenstva na období 2018 - 2020. Novým pokladníkem byl zvolen Managing partner společnosti Mazars Česká republika Milan Prokopius. Jeho hlavním úkolem bude dohled nad financemi komory, konkrétně sestavování ročního rozpočtu a měsíční reporting. Se všemi nově zvolenými členy bude možné se setkat 25. 4. od 17 hodin v hotelu Occidental Praha. Pozvánka na akci a podrobnějšími informacemi jsou k dispozici níže.

Beaujolais Nouveau & Svatomartinské, 16.11.2017

16. listopadu 2017 se konala tradiční oslava mladých vín "Beaujolais Nouveau a Svatomartinské", kterou každoročně organizuje Francouzko-česká obchodní komora. Letošní událost proběhla v prostorách Gröbeho vily a za společnost Mazars byli přítomní také zástupci French Desk Nicolas Candy a Guillaume BOSC.

Mazars International Tax Conference 2017

Jsme rádi, že můžeme po loňském úspěchu opět oznámit konání již páté "MAZARS INTERNATIONAL TAX CONFERENCE“, která se bude konat 12. října 2017 v hotelu Marriott v Londýně. Letošní konference se zaměří na problémy týkající se post-BEPS prostředí a rizik spojených se změnami v mezinárodní daňové oblasti, daňové reformy Spojených států a situace ohledně BREXIT.

Najdi diamant ve svém týmu 7/2017

Partner oddělení účetního oursourcingu Mazars a prezident CJD Nicolas Candy byl jedním z řečníků červencové konference „Najdi diamant ve svém týmu ke zdvojnásobení tvého prodeje“ v rámci Czech Business Clubu.

Zahájení Týdne France, 14.6.2017

Zahajovací večer Týdne France, jehož pořadatelem je Francouzsko-česká obchodní komora a nad nímž si vzal záštitu velvyslanec Francie v České republice, pan Roland Galharague, proběhl ve středu 14.6.2017 na Francouzském velvyslanectví v Praze.

Share