Semináře 2015

Pro naše klienty organizujeme odborné vzdělávací semináře v oblasti daní. V nich nejen upozorňujeme na novinky v oboru, které se týkají jejich podnikání, vysvětlujeme případné legislativní změny, ale snažíme se také problematiku vysvětlit na praktických příkladech z naší praxe. Semináře organizujeme samostatně či ve spolupráci s našimi partnery.

Seminář Pracovní právo a sociální sítě 16.12.2015

Společnost Mazars a advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners pořádali odborný seminář na téma: "Pracovní právo a sociální sítě", který se uskutečnil 16. prosince 2015 v hotelu Alwyn. Seminář byl určen pro HR ředitele, vedoucí personálních oddělení a všem, kteří se ve firmách zabývají problematikou lidských zdrojů.

Seminář: Pracovní doba v praxi 22.9.2015

Mazars spolu s advokátní kanceláří Dvořák Hager & Partners uspořádali seminář na téma "Pracovní doba v praxi". Účastníky provedli tématem: daňová poradkyně Mazars Gabriela Ivanco a partneři advokání kanceláře Dvořák Hager & Partners Veronika Odrobinová a Tomáš Procházka.

Mazars International Tax Conference 24.9.2015

Zajímáte se o rizika spojená se změnami v mezinárodním daňovém prostředí? Jsme potěšeni, že vás můžeme pozvat na mezinárodní konferenci orientující se na toto téma, kterou pořádá dceřinná kancelář Mazars v Londýně dne 24. září 2015.

Seminář: Práce z domova 17.6.2015

Popíšeme Vám, jaké jsou výhody a úskalí práce z domova pro zaměstnavatele i pro zaměstnance a jak těmito úskalími bezpečně proplout. Provedeme Vás jednotlivými typy práce z domova a jak je správně sjednat. Vysvětlíme Vám, jak se takovým zaměstnancům rozvrhuje pracovní doba a jak je možné je kontrolovat.

Share