Semináře 2014

Pracovní snídaně - Jak ukončit pracovní poměr?, (11.11.2014)

Dne 11. listopadu 2014 uspořádaly pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře Schönherr a poradenská společností MAZARS pracovní snídani zaměřenou na aktuální pracovněprávní a daňová témata. Diskutována byla zejména problematika ukončování pracovního poměru zaměstnancům. Akce se zúčastnilo více než 70 hostů z řad významných českých i zahraničních společností. Přednášejícími byly advokátka Helena Hangler (Schönherr) a manažerky daňového oddělení MAZARS Gabriela Ivanco a Lenka Vláčilová.

Šetřete na správném místě (17.9.2014)

Ve středu 17.9. se v konferenčním sále Hotelu Alwyn uskutečnil odborný seminář pořádaný advokátní kanceláří Dvořák, Hager & Partners a Mazars na téma: "Šetřete na správném místě". Seminář byl určen pro personální, HR ředitele a interní právníky a věnoval se tématům šetření prostředků při rozvrhování odměn, přesčasové práci a plánování služebních cest. Na snímku v popředí je jedna přednášejících, manažerka daňového oddělení Mazars Gabriela Ivanco.

Jak kontrolovat zaměstnance (25.6.2014)

SEMINÁŘ: Jak kontrolovat zaměstnance
Seminář pořádaný společností Mazars ve spolupráci s advokátní kanceláří Dvořák Hager & Partners. Přednášející za společnost Mazars: Gabriela Ivanco s tématem Pozitiva monitoringu zaměstnanců v daňové oblasti.

Reexport léčiv (6.6.2014)

Reexport léčiv - současný stav, způsoby řešení, očekávané legislativní změny. Seminář pořádaný společností Mazars ve spolupráci s advokátní kanceláří Abraham & Partneři a společností D&D Ideas. Přednášející za společnost Mazars: Pavel Klein s tématem "Účetní a daňové aspekty alternativních distribučních modelů".

Share